מתנפחים

מתנפחים היא האטרקציה האהובה ביותר על הילדים. הם מאוד קלים להרכבה בכל שטח ומעניקים לילדים שעות של בידור במהלך האירוע/יום ההולדת. מתנפחים לאירועים מתחלקים לפי קבוצת גיל, החל ממבני מתנפחים בטוחים לגילאי 0-5 ועד למבני מתנפחים אקסטרים לילדים מבוגרים יותר. חברתנו מספקת מגוון רחב של מתנפחים להשכרה, עבור כל הגילים, בכל מני צורות ועיצובים. מחפשים מתנפחים ליום הולדת? מתנפחים לבר מצווה? מתנפחים לבת מצווה? או מתנפחים לחתונה? פנו עוד היום לחברת דז'ה וו.

תמונות מאירועים

מה חשוב לדעת?

אילו מתנפחים להשכרה הם הכי פופולאריים?

קטלוג המתנפחים שמציעות חברות השכרת מתנפחים משתנה מחברה לחברה. אך בדרך כלל המתנפחים הכי פופולאריים לאירועים הם: מתנפחים בעיצוב טירה לבר מצווה, מתנפחים בעיצוב נסיכות לבת מצווה, מתנפחים לאירועים עם מגלשה, מתנפחים בעיצוב ספארי, מתנפחים עם מסלול מכשולים, מתנפחים עם קליעה לסל, מתנפחים בשילוב עם מים ומתנפחים עם קיר טיפוס.

כיצד לבחור בחברת השכרת מתנפחים לאירועים?

במידה ואתם רוצים להשכיר מתנפחים ליום הולדת, בר מצווה, בת מצווה או חתונה, אז כדאי לבחור בחברת השכרת מתנפחים שיש לה ניסיון בהשכרה של מתנפחים לאירועים. כך תבטיחו שהמתנפחים שתשכירו חזקים ויכולים להכיל מספר רב של ילדים. בנוסף, מומלץ לעיין בקטלוג המתנפחים להשכרה של החברה ולוודא שיש לפחות 2-3 עיצובים של מתנפחים לאירועים שאתם מעוניינים להשכיר עבור האירוע. לסיום, יש כמובן לברר האם חברת השכרת המתנפחים פנויה ביום האירוע.

מה עוד חשוב לדעת על השכרת מתנפחים לאירוע?

הדבר הכי חשוב שצריך לדעת על מתנפחים להשכרה הוא, שלא כל המתנפחים מתאימים לכל הילידים. מתנפחים להשכרה מתחלקים ל-2 קטגוריות: מתנפחים לגילאים 0-5 ומתנפחים לילדים מעל גיל 5. מומלץ להשכיר מתנפחים משתי קבוצות הקטגוריות הללו לאירוע, על מנת לאפשר לכל הילדים באירוע לבלות במתנפחים. נוסף על כך חשוב לדעת, שהמתנפחים המתקדמים למבוגרים דורשים מפעיל צמוד.

צור קשר

כל סוגי האטרקציות לכל סוגי האירועים במקום אחד – רק טוב יותר! 

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים