כנריות

כנריות לאירועים היא האטרקציה הכי יוקרתית לחתונות, בת מצווה וימי הולדת. אם אתם אוהבים מוסיקה בכלל, ומוסיקה קלאסית בפרט, אז הזמנת כנריות לאירועים היא האטרקציה עבורכם. כנריות יכולות הופיע באולם אירועים או במסעדה קטנה. ניתן להזמין ממגוון רחב של מופעי כנריות לאירועים, החל בהרכב כנריות של 3-5 כנריות למופע כנריות בשילוב מוסיקה מודרנית ועד להזמנת כנרית להופעת סולו.

תמונות מאירועים

מה חשוב לדעת?

כיצד ניתן לשלב כנריות במהלך האירוע?

ניתן לשלב כנריות לאירועים במגוון דרכים על מנת לשדרג את האירוע. למשל כנריות לחתונה יכולות לנגן לאורחים במהלך קבלת הפנים, הכנריות יכולות לתת הופעה של כחצי שעה לפני החופה או בהפסקה בין קטעי הריקודים בחתונה, ניתן להשכיר כנריות שינגנו את החתן והכלה בדרך לחופה או את כלת הבת מצווה בכניסה לאולם, ניתן להזמין כנרית שתנגן ביחד עם תקליטן בהרכב מוסיקלי מודרני ועוד.

איך בוחרים הרכב כנריות לאירוע?

הבחירה בהרכב הכנריות המתאים ביותר לאירוע תלוי רבות בדרך שבה רוצים לשלב את הכנריות באירוע. האם הם יופיעו בפני האורחים בהופעה מסודרת או רק ינגנו מוסיקת רקע במהלך האירוע? במידה ומדובר על הופעה אז חשוב להזמין הרכב כנריות מקצועי שיש לו הופעה מסודרת, אם מדובר רק על מוסיקת רקע אז כל הרכב כנריות מוכשר יכול להתאים. חשוב גם כמובן להקפיד על כך שהכנריות יבואו במראה ייצוגי, בדגש על לבוש יוקרתי ותואם.

מה עוד חשוב לדעת על הרכבי כנריות לאירועים?

רוב האנשים מתרכזים במראה של הכנריות, אך חשוב לזכור שבסופו של דבר איכות הניגון שלהן היא זאת שקובעת האם שילוב הרכב הכנריות באירוע יהיה הצלחה. וודאו שלהרכב הכנריות שהשכרתם לאירוע יש את ההכשרה והניסיון בניגון כינור באירועים. עוד בזאת, מומלץ להזמין כנריות שיש להם ידע מוסיקלי רחב ויכולות לנגן את סגנון המוסיקה המתאים ביותר לאירוע.

צור קשר

כל סוגי האטרקציות לכל סוגי האירועים במקום אחד – רק טוב יותר! 

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים