בר מתוקים לברית – 5 דגשים שכדאי לקחת בחשבון

הכנת עמדת מתוקים לאירוע ברית הוא רעיון מצוין, אך משימה לא פשוטה בכלל. רוצים ליצור את בר המתוקים המושלם לברית? להלן מספר דגשים על בר מתוקים לברית שכדאי לקחת בחשבון.

ברית הוא אירוע מיוחד ומרגש עבור ההורים השמחים, במיוחד אם מדובר על אירוע ברית לילד ראשון. כל הורה שמתכנן ברית רוצה שהאירוע המשמח יהיה מושלם ובלתי נשכח, ולכן, בדרך כלל בוחרים לשדרג את האירוע עם מגוון רחב של אטרקציות לברית. אחת האטרקציות הפופולאריות ביותר היא בר מתוקים לברית.

בר מתוקים משדרג את הקינוחים המוגשים במתחם האירועים ומאפשר לכל האורחים ליהנות ממתקים טעימים לאורך כל מהלך האירוע. עמדות מתוקים מקבלים שבחים מילדים ומבוגרים כאחד, אז מאוד מומלץ.

רוב ההורים המאושרים בוחרים ליצור באופן עצמאי עמדות ממתקים באירוע הברית, משימה לא קלה בכלל. במיוחד עבור הורים שלא יודעים איך ליצור עמדות מתוקים, ריכזנו מספר דגשים חשובים על הכנת בר מתוקים שכדאי לקחת בחשבון.

אילו ממתקים קונים לבר המתוקים?

חשוב לתת דגש על הממתקים שרוצים להגיש בעמדות המתוקים בברית. הצלחת בר המתוקים תלויה רבות בסוגי הממתקים שתבחרו להגיש לאורחים. יש שתי נקודות חשובות שכדאי לקחת בחשבון כשמחליטים אילו ממתקים קונים לעמדת המתוקים באירוע הברית:

  • ממתקים פופולאריים – רצוי להתמקד בסוגי הממתקים שאנשים הכי אוהבים בכדי להגדיל את הסיכוי שהאורחים באמת ייהנו מעמדות הממתקים בברית.
    סוגי ממתקים פופולאריים הן כדורי שוקולד, סוכריות על מקל, פופקורן מתוק, טופי וכו'.
  • מגוון של ממתקים – מומלץ להציע בעמדת המתוקים מגוון רחב של סוגי ממתקים, הן בכדי להעניק לאורחים אפשרות ליהנות ממגוון ממתקים והן בכדי להגדיל את הסיכוי שלכל אורח יהיה לפחות סוג ממתק אחד שהוא אוהב.
בר מתוקים לברית
בר מתוקים לברית

כמה ממתקים יש לקנות לברית?

צריך לעשות חישוב של כמות הממתקים שיש לקנות עבור עמדות הממתקים בברית. כמות הממתקים צריכה להיות מספיק גדולה בכדי להבטיח שהיא לא תיגמר מוקדם מדי במהלך האירוע, אך כמובן שגם לא רוצים לקנות יותר מדי ממתקים ממה שצריך.

ההמלצה לקניית כמות ממתקים עבור בר מתוקים לברית היא כמות של 0.25-0.35 קילוגרם לאורח (למשל כמות של 25 קילו ממתקים עבור אירוע ברית עם 100 מוזמנים). לא מומלץ לקנות פחות מ-0.2 קילוגרם למוזמן.

עלויות הכנת בר מתוקים לברית

יש לקחת בחשבון גם את כלל העלויות של הכנת בר המתוקים, וכמובן לנסות ולצמצם את העלויות כמה שניתן. רוב העלות של הכנת עמדות מתוקים תהיה עלות הממתקים וכלי ההגשה, ולכן, חשוב לתת דגש על המחירים של הממתקים וכלי ההגשה בעת הקנייה. נסו לחפש מבצעים על ממתקים בסיטונאות ולחפש תחליפים זולים לכלי הגשה של ממתקים.

מהו עיצוב בר המתוקים?

זה לא מספיק רק לקנות את הממתקים הנכונים עבור בר המתוקים, חשוב גם לתת מחשבה על הדרך שבה הולכים לעצב את עמדות המתוקים באירוע הברית. יש מגוון דרכים נפלאות לשדרג בר מתוקים לברית כגון יצירת סידור בלונים, אלמנטים של תאורה צבעונית, מפות שולחן בצבעים, שלט עם שם הילד ועוד.

רוצים לקבל עוד רעיונות לעיצוב עמדות מתוקים? לחצו כאן

עמדות מתוקים בעיצוב כחול או ורוד

אירועי ברית מסורתיים לרוב כוללים עיצוב בצבעים לפי מין הילד – ורוד לבת וכחול לבן. ניתן להשתמש בעיצוב המסורתי הזה גם בבר המתוקים. ניתן לעצב את עמדות המתוקים בצבעים המתאימים לפי מין הילד, החל מהממתקים המוגשים בעמדת המתוקים ועד לשימוש באלמנטים עיצוביים שונים כגון בלונים ותאורה בצבע המתאים.

המון מזל טוב!